Dostawa i płatności

Usługodawcą w sklepie internetowym o adresie elektronicznym www.forcebike.pl jest firma:

FORCE BIKE Sp. z o.o.
ul Mikołowska 17
43-180 Orzesze
NIP: 635-185-41-04
Adres mailowy: info@forcebike.pl
Adres: Force Bike, ul. Mikołowska 17, 43-180 Orzesze
Adres do korespondencji: Force Bike, ul. Szkolna 83, 43-180 Orzesze
Adres reklamacje/zwrot: Force Bike, ul. Szkolna 83, 43-180 Orzesze

Regulamin sklepu internetowego www.forcebike.pl

 

1. Sklep internetowy FORCE – Components prowadzi sprzedaż towarów za pośrednictwem sieci Internet.
2. Wszystkie podane na stronie ceny są cenami brutto tzn. zawierają podatek VAT.

3. Do każdego zamówienia dołączany jest paragon lub na życzenie klienta faktura VAT.

4. Do każdego zamówienia doliczane są koszty przesyłki na terenie Polski. Klient ma do wyboru następujące formy przesyłki (możliwość wyboru formy przesyłki znajduję się w formularzu podczas składania zamówienia):

 

a) Paczka kurierska
Klient hurtowy:

– GLS przedpłata na konto lub płatność za pobraniem. Zamówienie do 1 000,00 zł – 15,90 zł

– INPOST przedpłata na konto lub płatność za pobraniem. Zamówienie do 1  000,00 zł – 15,50 zł

– wysyłka kurierem GRATIS dla zamówień powyżej 1 000 zł

Klient detaliczny:

– GLS przedpłata na konto lub płatność za pobraniem. Zamówienie do 200,00 zł – 15,90 zł

– INPOST przedpłata na konto lub płatność za pobraniem. Zamówienie do 200,00 zł – 15,50 zł

– wysyłka kurierem GRATIS dla zamówień powyżej 200,00 zł

 

b) Odbiór osobisty

– w magazynie Force Bike ul. Szkolna 83, 43-180 Orzesze

c) Koszt przesyłek zagranicznych

– ustalany jest z klientem indywidualnie w zależności od wielkości paczki i kraju dostarczenia.

d) magazyny 24h i 10 dni

Przy produktach widnieją dwa magazyny, 24h i 10 dni. 24h to nasz lokalny magazyn i produkty te możemy wysłać w około 24 godziny. 10 dni to nasz główny magazyn w Czechach z którego dostawy mamy co około tydzień (realizacja zamówienia w około 10 dni roboczych od złożenia zamówienia, czasem przez opóźnioną dostawę czas może się wydłużyć niezależnie od nas)

5. Dane konta do przedpłaty:
FORCE BIKE Sp. z o.o.

ul. Mikołowska 17, 43-180 Orzesze

nr: 34 1050 1399 1000 0090 3222 7028 ING

 

6. Czas realizacji zamówienia – w przypadku produktów dostępnych na stanie staramy się by produkty były wysłane w przeciągu max 24h, w przypadku produktów dostępnych na zamówienie czas oczekiwania podawany jest obok informacji o produkcie.

Przy ewentualnych zmianach terminu obsługa sklepu sklepu skontaktuję się z klientem mailowo, bądź telefonicznie.

7. W zgodzie z Ustawą z 2 marca 2000 roku zatytułowanej “O ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny” klient może zrezygnować z towaru kupionego w sklepie FORCE BIKE bez podania przyczyny w ciągu 10 dni od daty odebrania przesyłki nie ponosząc przy tym żadnych dodatkowych kosztów. Produkt należy odesłać wraz z dołączonym do niego paragonem bądź fakturą. Zwrot pieniędzy zostanie dokonany w terminie do 7dni na wskazane przez klienta konto.

8. Wszystkie produkty sprzedawane przez sklep objęte są 24 miesięczną gwarancją (lub dłuższą gdy producent przewidział taką możliwość).

9. Reklamacja – w przypadku reklamacji prosimy o podanie opisu wady oraz adres na który ma być odesłany towar, a także numer zamówienia oraz imię i nazwisko osoby reklamującej towar. Przed odesłaniem produktu zalecamy telefoniczny, bądź mailowy kontakt ze sklepem – nasi pracownicy doradzą w jaki sposób najlepiej odesłać i zabezpieczyć do przesyłki produkt.

Koszty odesłania reklamowanego produktu, sklep FORCE BIKE zwraca natychmiast po otrzymaniu przesyłki i rozpatrzeniu reklamacji. Do odsyłanego towaru należy dołączyć paragon lub fakturę. Wszelkie reklamacje rozpatrywane w terminie do 14 dni od ich wpłynięcia.
Przy pozytywnym rozpatrzeniu reklamacji towar uszkodzony zostanie naprawiony lub w razie niemożliwości naprawy wymieniony na inny, pełnowartościowy, a jeśli będzie to już niemożliwe (na przykład z powodu nieprodukowania już danego modelu), sklep zwróci nabywcy równowartość ceny produktu lub zaoferuje mu inne, dostępne w sklepie towary do wyboru o adekwatnej do reklamowanego produktu jakości i cenie.

W przypadku gdy reklamacja nie zostanie uwzględniona klient może zwrócić się do Polubownych Sądów Konsumenckich działających przy Wojewódzkich Inspektoratach Inspekcji Handlowej , których wykaz dostępny jest na stronie http://www.uokik.gov.pl

10. Składając zamówienie w sklepie internetowym www.forcebike.pl Konsument wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w zakresie związanym z realizacją zamówień. Brak zgody na przetwarzanie danych osobowych uniemożliwia zrealizowanie zamówień. Klient ponosi odpowiedzialność za podanie nieprawdziwych danych osobowych.

Wszystkie dane osobowe są chronione zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926, ze zm.) w sposób uniemożliwiający dostęp do nich osób trzecich. Zgodne z wspomnianą ustawą, Klienci sklepu internetowego FORCE  BIKE mają prawo do wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania jak również żądania usunięcia.

11. Nazwy producentów i marki należą do ich właścicieli i prezentowane są w Sklepie wyłącznie w celach informacyjnych.

12. Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany Regulaminu. Wszelkie zmiany Regulaminu obowiązują od daty opublikowania ich na stronie www.forcebike.pl. Zamówienia złożone przed datą wprowadzenia zmian do niniejszego Regulaminu są realizowane na podstawie zapisów obowiązujących w dniu złożenia zamówienia.

13. Informacje znajdujące się na stronach sklepu internetowego www.forcebike.pl nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (zgodnie z art. 71 k.c.).

14. W sprawach nie uregulowanych niniejszym regulaminem stosuje się przepisy obowiązującego prawa, w tym przepisu Kodeksu Cywilnego.

KONTAKT Z NAMI

Zapraszamy do naszego sklepu i hurtowni:

FORCE BIKE Sp. z o.o.
Szkolna 83, 43-180 Orzesze

Hurt: 533 997 152
Detal: 530 293 447

info@forcebike.pl

  Formularz kontaktowy
  TWOJE IMIĘ *
  TWÓJ E-MAIL *
  TWÓJ TELEFON
  TWOJA WIADOMOŚĆ *

  Informacja o Administratorze - Więcej >

  0
   0
   Twój koszyk
   Your cart is emptyReturn to Shop